Когенерація

Потенційними об'єктами для застосування когенерації є промислові виробництва, заводи, підприємницька сфера (пекарні, хімчистки тощо) лікарні, готелі, торгові центри, адміністративні центри, ферми, об'єкти житлової сфери - житлові будинки та приватні будинки, громадські установи: лікарні, курортні та лікувальні заклади, басейни, спортивні центри, казарми тощо, власні потреби газоперекачувальних станцій, компресорних станцій, котелень тощо.
Когенераційна установка складається з газового поршневого двигуна, генератора, системи відбору тепла та системи керування. Тепло відбирається з газових лопу, масляного холодильника та рідини двигуна, що охолоджує.

Когенераційні установки використовуються не тільки як резервні, допоміжні джерела тепло- та електроенергії, але і як незалежні альтернативні міні ТЕЦ.
Електрична енергія, що виробляється, може бути підключена до спільної розподільної мережі або використана у власній мережі.
Аналогічним чином, вода, що нагрілася, може бути приєднана до централізованих тепломереж або використана в якість води для опалення та виробництва гарячої води для побутових потреб. Головним фактором, що визначає ефективність   когенерації є вартість палива.
Газопоршневий двигун призначений для роботи на різних видах газу - природному газі, біогазі, звалищному газі, бутані, пропані, попутному газі нафтових свердловин.